Konferencje naukowe organizowane w naszym Instytucie

Instytut Kulturoznawstwa UWr oraz Polskie Towarzystwo Kulturoznawcze zapraszają na Kongres Polskiego Kulturoznawstwa, który odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2018 roku we Wrocławiu. Celem Kongresu jest refleksja nad kondycją oraz przyszłością nauk o kulturze, dyscypliny kulturoznawczej i ośrodków kulturoznawczych w Polsce.

Instytut Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Fundacja UWAŻNOŚĆ Bycia zapraszają na: Międzynarodową Konferencję Naukową "Tygiel kulturowy"

Szanowni Państwo, Z przyjemnością zapraszamy na kolejną konferencję poświęconą problematyce globalnej. To już 10 taka konferencja organizowana we współpracy przez Instytut Historyczny i Instytut Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Redakcję pisma „Kultura-Historia-Globalizacja” (www.khg.uni.wroc.pl). Najbliższe nasze spotkanie z tego cyklu planujemy 20 października (piątek) 2017 r. we Wrocławiu