Ogłoszenia

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w przyszłym roku akademickim uruchomione zostaną dwie specjalności: Kultura filmowa i Performatyka kultury.


Od 25 maja 2020 roku Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii działa według nowych zasad. Kliknij nagłówek, aby przeczytać więcej.


Szanowni Państwo, dziękujemy bardzo za złożenie deklaracji wyboru specjalności. Zostaliśmy poinformowani przez p. Dziekana Przemysława Wiszewskiego, że nie jest planowane zmniejszenie wielkości grup. Uwzględniając Państwa preferencje oraz obowiązujące nas górne i dolne limity liczebności grup, mogliśmy utworzyć dwie grupy: Kultura filmowa (23 osoby) i Rynek kultury (16 osób). Niestety, dla 3 osób (spośród 39 studentów na Państwa roku), które wskazały Performatykę kultury jako wybór pierwszy, a Kulturę filmową jako drugi, nie ma możliwości utworzenia preferowanej specjalności ani też dopisania do listy drugiego wyboru – mamy jednak nadzieję, że uczestnictwo w zajęciach w ramach specjalności Rynek Kultury będzie dla Państwa równie satysfakcjonujące.


W tym tygodniu zamówienia na materiały biblioteczne Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii przyjmuje tradycyjnie do czwartku (14.05) pod adresem bibl.kult.muz@uwr.edu.pl . Zamówienia będą do odbioru w piątek (15.05) przy portierni Instytutu Kulturoznawstwa (ul. Szewska 50/51) w godz. 14:00-16:00.


W związku z sytuacją pandemii koronawirusa wyjazdy studyjne w ramach programu Power zostały przeniesione na wrzesień (10-13.09.) i październik (15-18.10 i 22-26.10). Mamy nadzieję, że będą wtedy możliwe. O zmianach będziemy Państwa informowali.


W tym tygodniu zamówienia na materiały biblioteczne Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii przyjmuje do czwartku (07.05) na adres bibl.kult.muz@uwr.edu.pl . Zamówienia będzie można odebrać w piątek (08.05) przy portierni Instytutu Kulturoznawstwa (ul. Szewska 50/51) w godz. 13:00-15:00.


O książce Doroty Koczanowicz rozmawiać będą, oprócz autorki, Tomasz Kitliński i Paweł Leszkowicz. Spotkanie poprowadzi Karolina Jaklewicz.

Wydarzeniem specjalnym będzie pokaz filmu Anny Królikiewicz „Stół”.

Termin: 11 grudnia 2018, godz. 18.00

Miejsce: Studio BWA, ul. Ruska 46a/301