XIV Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa Talenty 2019

Konferencja Naukowa TALENTY 2019

Szanowni Państwo, 

działające przy Uniwersytecie Wrocławskim Interdyscyplinarne Koło Naukowe Variograf we współpracy z Fundacją Pro Scientia Publica oraz Instytutem Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 

XIV Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TALENTY 2019

która odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2019 r. na terenie Uniwersytetu Wrocławskiego lub/ oraz w wybranym centrum szkoleniowym we Wrocławiu.

Do udziału zapraszamy szczególnie najzdolniejszych studentów i doktorantów, a także asystentów, młodych adiunktów i wykładowców – przedstawicieli pedagogiki oraz innych  dyscyplin naukowych, na przykład psychologii, filozofii, historii, socjologii, ekonomii, zarządzania, filologii, politologii.

Tematyka konferencji:  Szeroko rozumiana edukacja oraz jej związki z kulturą, psychologią i społeczeństwem, a także z innymi dziedzinami nauki.

Link online do formularza rejestracyjnego:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAMlCLgHtx_mB4zeNq0pCFJP8PbVw3ObvRMayNENa6VevNFg/viewform

Teksty wystąpień, po uzyskaniu pozytywnych recenzji, są publikowane w czasopiśmie „Ogrody Nauk i Sztuk”. 

Wszelkie pytania prosimy kierować na skrzynkę mailową sekretarza konferencji sekretarztalentow@gmail.com lub wysyłać w wiadomości prywatnej na facebooku na stronie konferencji: https://www.facebook.com/konferencjatalenty/. Tam również znajdą Państwo na bieżąco wszystkie informacje o konferencji.

Więcej informacji pod linkiem:

http://variograf.uni.wroc.pl/conference/talenty-2019-pl/?fbclid=IwAR0hKoD-mlnaFVoHUivTiQgD4UapAVjZgOK9jZEG35vTTmb87uka7alXeXw

 
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Przewodniczący komitetu naukowego
dr Aleksander Kobylarek

Sekretarz konferencji
mgr Kamila Wylęgły

Talenty-2019-poster